Podstawowe informacje

Niniejsza strona została stworzona dla Twojej wygody, abyś w prosty sposób mógł sprawdzić dostępność interesujących produktów i dokonać rezerwacji na wybrany termin.

Oto najważniejsze zasady obowiązujące w naszej wypożyczalni.

1. Minimalny okres wypożyczenia to 3 doby. Początek i koniec wypożyczenia muszą wypadać w dni otwarcia wypożyczalni, od poniedziałku do piątku (między godziną 9 a 17) lub w soboty (między 9 a 13), z wyłączeniem świąt. 

2. Rezerwacji towaru należy dokonywać z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem.  Jeśli będziesz chciał wybrać datę mniej odległą system uniemożliwi dokonanie rezerwacji. Wynika to z faktu, że oferowany bagażnik musimy dla Ciebie przygotować i sprawdzić pod kątem technicznym. Jeśli chcesz dokonać wypożyczenia z dnia na dzień należy skonsultować taką możliwość z obsługą wypożyczalni.

3. Zalecamy aby rezerwacji dokonać online, można to zrobić także telefonicznie pod nr (12) 346 346 2. Dokonanie rezerwacji jest konieczne, aby sprzęt był dla Ciebie przygotowany na wybrany termin.

4. Towar zostanie przygotowany na wskazany dzień. Podczas odbioru zostanie od Ciebie pobrana kaucja, która określona jest na karcie każdego przedmiotu, oraz opłata za wynajem. Na miejscu podpisywana jest umowa wynajmu, do jej zawarcia niezbędne jest okazanie dowodu osobistego (nie jest on przez nas kopiowany).

5. Towar należy zwrócić w zadeklarowanym terminie, czysty i kompletny.

6. Jeśli towar nie jest uszkodzony i jest kompletny podczas jego zdania otrzymujesz zwrot kaucji. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń są one wyceniane i rozliczane z wpłaconej kaucji, a jeśli kaucja nie jest wystarczająca do pokrycia strat wypożyczalnia oczekuje na wpłatę pozostałych środków w ciągu 7 dni od przedstawienia klientowi kosztorysu naprawy.